Kondiční kickbox

Kondiční kickbox je zábavné, energické a velmi intenzivní skupinové cvičení. Od počátečního rozehřátí až po závěrečnou uklidňující část nevydechnete. Jedná se skutečně o nepřetržitou vytrvalostně – silovou zátěž.

Rehabilitační pilates

Rehabilitační cvičení je vedeno v duchu komplexního pohledu na zdraví, ovlivňuje pohybový systém a jeho prostřednictvím celý organismus. Při cvičení dochází k aktivizaci konkrétních svalů a ke zlepšení koordinace.

Pilates

Principem pilates je provádění určitých cviků za současného uvědomění si, jakým způsobem cvik působí. Dochází k zapojení svalů za pomoci dechové kontroly.

Fitball pilates

Pilates na míči je výborné pro posilování zad. Napomáhá správnému držení těla a tím pomůže v boji s bolavými zády. Cviky na míči lékaři doporučují lidem všech věkových kategorií, dětem, dospělým, ale i starším lidem a těhotným ženám.

BOSU nejen pro začátečníky

Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku.

Hatha jóga

Hatha jóga je ideální cvičení pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (asan), práce s dechem (pranayama) a relaxace.

Therapy jóga

 a Vychází z Hatha jógy. Dopřeje vám krásné protažení a rozhýbání celého organismu. V lekci se klade důraz na dech, harmonii těla a individuální přístup.

Taneční jóga

Taneční jóga spojuje prvky z tance, pilatesu a jógy. Důležitá je elegance, radost z pohybu z lepšího poznání vlastního těla, vyjádření sebe sama.

Power jóga

Power jóga představuje moderní cvičební styl budoucnosti. Cvičení využívá pozic klasické jógy, ale je obohaceno moderními prvky. Jedná se o dynamickou formu cvičení.

Jóga pro začátečníky

Velmi nenáročná forma jógy, která je vhodná pro začátečníky, seniory a  osoby se špatnými klouby. Lekce vám pomohou zklidnit svou mysl a uvolnit své tělo.

spiralní stabilizace

Róza

10 hodinový kurz spirální stabilizace, ve kterém se naučíte základních 11 cviků. Tyto cviky vám pomůžou vybudovat spirální svalový korzet, který vám pomůže od bolesti zad, sesedání plotýnek atd.

Taneční kurz

Taneční kurz je určen všem ženám. Naučíme se tance, které jsou vám již povědomé z tanečních, jako jsou rumba, samba, cha-cha, ale vyzkoušíme i jazz, karibské tance, či reggeaton.

Aqua pilates

Rehabilitační cvičení pro všechny – šetrné k pohybovému aparátu. Díky velké rozmanitosti pohybů se zlepšuje svalová odolnost, pružnost svalů a pohyblivost kloubů.

Aqua gym

Dynamické cvičení, kde se využívá odporu vody při rychlejší hudbě. Cvičení plné zábavy, příjemné atmosféry a se spoustou různých aqua pomůcek – vodní nudle, vodní činky

Bodystyling

Bodystyling Vám pomůže rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla. Na začátku lekce Vás čeká jednoduché zahřátí a protažení, které Vás připraví na následující posilování.

Spinning

Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio – vaskulární cvičení posledního desetiletí. Lekce probíhají na speciálních kolech – spinnerech. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje.

Trampolínky

Trampolínky je zábavné, jednoduché a zároveň velice účinné cvičení, při kterém spálíte za 30 minut o 100 až 300 kalorií více než při běžném tréninku. Jde o tělesné cvičení, které zahrnuje cviky na celé tělo. 

TOP 60

Perfektní taneční cvičení pro dámy dříve narozené s mladým duchem v těle. Tančíme na české i zahraniční písničky, např. Michal David, Ilona Csáková, Ruská Máša, Holky z naší školky, Lambána, Abba, Beatles,  apod.

joga pro těhotné

Active core pilates

Pilates zaměřující se na posílení středu těla. Cviky jsou vedené k dokonalosti. Lekce je výjimečná pro svůj individuální přístup.

Spirální stabilizace páteře

 Je metoda cvičení vyvinutá českým lékařem Richardem Smíškem. Metoda stabilizuje a mobilizuje páteř.