BOBÍCI 3 - 5 let

Styl : dance show

Hlavní účel BOBÍKŮ je mít radost z tance a pohybu.

Hodiny jsou doplněné o zábavné hry a cvičení, tak aby se děti naučily základnímu pohybu

BIEBŘI A UNICORNÍCI ..... 5 - 8 let

Styl : dance show

Hlavním posláním BIEBRŮ A UNICORNÍKŮ je vytvářet příběh.  Dvě podobné skupiny stejného věku. Tanečníce se naučí různé druhy tanečních stylů, které pak používají k dokreslování děje. Choerografie je přizpůsobená dětem, nové populární hudbě české i cizí scény a hlavně k radosti z tance.

 

Junior taneční aerobik

Styl : dance show

Tento kroužek se hodí i pro úplné začátečnice v jakkémkoliv věku.  Tanečníci se naučí různé druhy pohybu, tak aby je to bavilo.  Tento tanec je často plný emocí, zážitků a radosti.

REBELKY 8 - 11 let

Styl – street show

Skvělý taneční kroužek s prvky ze street dance hip hop, new style a různých jiných tanečních stylů, pro holky i kluky.

MARŠMELOUNI 11 - 15 let

Styl – street show

Skvělý taneční kroužek s prvky ze street dance hip hop, new style a různých jiných tanečních stylů, již však pro starší  holky a kluky.

ŽABKY 15 -18 let

Styl – street show

Skvělý taneční kroužek s prvky ze street dance hip hop, new style a různých jiných tanečních stylů, již však pro starší  holky a kluky.

MYŠÁČEK

Projekt myšáček přináší zábavně-pohybové aktivity pro děti a maminky. Společně zpíváme, tančíme, bavíme se a také si vše ukotvíme vizuálně v obrázkové knížce, do které i výtvarně tvoříme.

HERKULÍK- sportovní přípravka

Běhat, skákat, kopat do míče, umět kotouly, kliky. Zaměříme se na atletické činnosti – běh, skoky, házení s míčem i gymnastické činnosti – převaly, správné držení těla.

Rehabilitační cvičení

pro všechny holky a kluky, kteří mají problémy se zády a páteří, skoliozou, držením těla, rychlým růstem nebo okorordinací pohybů a rovnováhy.

LADIES 24+

Dance show i pro dospělé. Samosdřejmě!! Kreativita meze neklade.Ve Fitku Eden máme i něco pro vás. Proč by měli tančit jen děti? Přidejte se k nám a ukažte tu vaší spontálnost a taneční schopnosti, které i vaše děti maji..

Výuka angličtiny

Soukromá výuka angličtiny od začátečníků až po pokročilé. Výuka probíhá zábavnou formou s cizím rodilým mluvčím, 60 minut v domácí atmosféře a pouze v angličtině.

Příměstské tábory

Sportování, skákání na trampolíně, denní koupání v bazénu i rybníku, angličtina hrou. Sportovní i tématické hry venku i vevnitř, vodní klouzačka. Jízda na koni, dílničky,závěrečná disco párty, výlety vláčkem. Zábava, hry, zpěv, hudba.