Naše fitko

Rodinné fitko pro všechny, kteří se rádi hýbají. Cvičíme od batolat až po 80+. Příjemná atmosféra, o kterou pečuje 20 instruktorů s dlouholetými zkušenostmi. Každý týden přinášíme nové fitness lekce plné energetických, posilovacích i protahovacích cviků, v rámci lekcí si užijete spousty zábavy s různými druhy cvičení a skvělými instruktorkami.

Máme k dispozici skvělé zázemí v podobě několika tělocvičen, bazénu, saunou a zahradou s dětským hřištěm a trampolínami.

Najdete u nás nejrůznější druhy cvičení pod vedením zkušených instruktorů. Každý si u nás přijde na své, nechybí kondiční trénink, pilates, tanec, ani jóga.

Pořádáme také různé cvičební a wellness pobyty.

Myslíme na Vás i o prázdninách. Pro nejmenší pořádáme příměstské tábory. Každý rok jezdíme cvičit k moři. Pořádáme i různá sportovní soustředění na různých místech pro všechny věkové kategorie.

Naši instruktoři se společně s vámi zúčastňují různých závodů, jako např. Army run, běh lesy, dobroběh Soběslav.

A to není zdaleka vše. Prostě u nás si každý najde to svoje a může si zde splnit i nějaké ty svoje sportovní cíle, pokud chce. V létě chodíme společně běhat, kombinujeme to s funkčními tréninky v přírodě. Vzhledem k zázemí jako je restaurace v areálu se zde i scházíme na kávu a něco dobrého, jak jídlu nebo pití…